Usługi

Szeroki zakres naszego działania Cię zaskoczy

W czym możemy pomóc?

Co pewien czas poszerzamy zakres naszych usług. Wracaj do nas co jakiś czas, żeby sprawdzić czym Cię zaskoczymy tym razem.

Wykonawstwo PV

Naszym głównym profilem działania jest kompleksowe wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych „pod klucz”. Zależnie od wymagań klienta jesteśmy w stanie objąć dozorem inwestycję od fazy projektowania aż do oddania obiektu do dyspozycji właściciela. Każda budowa podlega indywidualnej wycenie.

Prace montażowe

Poza kompleksowym wykonawstwem często świadczymy również usługi jako podwykonawcy. Jako, że najczęściej jesteśmy wykonawcą generalnym to świetnie potrafimy zrozumieć interesy klienta, który pełni tą właśnie rolę. Jako podwykonawca pracujemy dokładnie tak jak chcielibyśmy, aby pracowano dla nas samych.

Usługi maszynami

Posiadamy wszystkie maszyny i narzędzia niezbędne w procesie budowlanym. Każdego roku uzupełniamy nasz tabor o nowe samochody dostawcze, koparki, palownice i inne urządzenia, którymi świadczmy wysokiej klasy usługi. W trosce o sprzęt nie wypożyczamy go bez nadzoru naszego pracownika.

Konserwacja instalacji

Konserwacja to jeden z najważniejszych warunków sprawnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej. Utrzymanie jej w dobrej kondycji gwarantuje doskonałe wyniki w wytwarzaniu energii, lecz co ważniejsze NAJCZĘŚCIEJ stanowi nieodzowny element gwarancji na komponenty. Wykonujemy usługi z zakresu mycia i koszenia.

Serwis pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny obejmuje przegląd elektrowni fotowoltaicznej, jej konserwację jak i ewentualną wymianę uszkodzonych elementów. Serwis ten dotyczy elementów nieobjętych warunkami gwarancji, jak również elementów, na które gwarancja przestała obowiązywać. Wycena usługi jest prowadzona indywidualnie.